filmy spoty relacje
fb

NASZE
PORTFOLIO

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych którzy cenią sobie oryginalność, nieszablonowe podejście do tematu oraz dbałość o najmniejsze nawet detale.

O nas

Studio Symetria oferuje Państwu usługi z zakresu wideofilmowania. 

Nasi kamerzyści rejestrują filmy przy pomocy wysokiej jakości kamer oraz lustrzanek cyfrowych. Stosujemy szereg urządzeń stabilizujących: steadycam, slidecam oraz krany kamerowe, które umożliwiają rejestrowanie płynnych a zarazem dynamicznych ujęć Przy produkcji filmów stosujemy również technologię kamer GoPro. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie fotografii ślubnej, komerycyjnej oraz lotniczej. 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jaki i klientów indywidualnych. Chcesz uwiecznić wyjątkowe dla siebie chwile? Ślub, przyjęcie weselne, chrzciny bądź inne wydarzenie odbywające się w gronie Twojej rodziny? Prowadzisz firmę, i poprzez film chciałbyś w efektowny sposób zaprezentować jej ofertę?

Skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o Tobie. Szczegółowy scenariusz z uwzględnieniem poszczególnych scen, przykładową ścieżkę dźwiękową oraz omówienie opcji publikacji filmu. Wyobraźnia podpowiada Ci co powinno znaleźć się w filmie? Podziel się z nami swoimi pomysłami, a razem stworzymy film do którego będziesz chciał wracać jak najczęściej!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Studio Symetria | 2017